Pogotowie kanalizacyjne Łomianki

Pogotowie kanalizacyjne w Łomiankach oferuje Państwu szereg usług związanych z udrażnianiem i usuwaniem awarii hydraulicznych, czyszczeniem kanalizacji, udrażnianiem zapchanych rur. Nasze pogotowie kanalizacyjne jest w pełni przygotowane do usunięcia wszelkich problemów związanych z instalacją kanalizacyjną, deszczową i sanitarną. Wykorzystujemy do tego celu najnowocześniejszy sprzęt WUKO, który pozwala skutecznie i szybko zrealizować najtrudniejsze zlecenia. Naszym priorytetem jest dokładność i przede wszystkim zadowolenie klienta. Zadzwoń pod numer 787-331-185 i zamów pogotowie kanalizacyjne.

Fachowe udrażnianie rur w Łomiankach

Abis to profesjonalna firma, świadcząca liczne usługi w zakresie asenizacyjnym oraz pogotowia kanalizacyjnego. Są to między innymi udrażnianie i przepychanie rur. Powolne opadanie wody z umywalki, bądź prysznica? To może być zator. Zadzwoń po nasze pogotowie kanalizacyjne, a my szybko i rzetelnie uporamy się z awarią. Niedrożny odpływ to dla nas żaden problem, dzięki profesjonalnym narzędziom, takim jak specjalistyczna elektryczna sprężyna, która rozdrabnia brud, osady i tłuszcz, umożliwiając usunięcie zatoru. Nasze pojazdy są wyposażone w nowoczesny sprzęt
ciśnieniowo-próżniowy, który służy nam do udrażniania rur i umożliwia usunięcie nie tylko zatorów, ale także zalegających latami osadów z kamienia i rdzy, mogących uszkodzić instalację i doprowadzić do poważnej awarii.

Ekologiczne szambo – czyszczenie i przepychanie

Jeśli jesteś posiadaczem ekologicznej przydomowej oczyszczalni, bądź drenaży wody deszczowej, w naszej ofercie znajdą się usługi także dla Ciebie. Oferujemy czyszczenie i przepychanie oczyszczalni z drenażami rozsączającymi, a także usuwanie zatorów w drenażach wody deszczowej takich jak liście czy inne nieczystości. Nasz przeszkolony, profesjonalny zespół szybko i dokładnie upora się z każdym zatorem i starannie oczyści drenaże, zapewniając Ci spokój i bezawaryjność na długi czas.

Monitoring kanalizacji

Jeśli z nieznanych przyczyn, często zdarzają się zatory, proponujemy wykonać inspekcję kanalizacji.  W zakresie naszych usług znajduje się monitoring kanalizacji, za pomocą specjalnej kamery, umożliwiającej wgląd w sieć kanalizacyjną, określenie precyzyjnego przebiegu rur  i ocenę stanu instalacji. Dzięki tej metodzie możemy zlokalizować uszkodzony odcinek rurociągu, bądź nieprawidłowe połączenie, ustalić umiejscowienie i przyczyny zatorów oraz zapobiec ich dalszemu powstawaniu. W ten sposób nie dopuścimy do licznych, kłopotliwych awarii, wymagających nagłych i kosztownych interwencji oraz możemy przeprowadzić próbę szczelności kanalizacji.