Pogotowie kanalizacyjne Legionowo

Pogotowie kanalizacyjne w Legionowie do usług!

Pogotowie kanalizacyjne w Legionowie oferuje szeroki zakres usług kanalizacyjnych i asenizacyjnych, między innymi przepychanie, udrażnianie zapchanych rur, czyszczenie kanalizacji i wywóz nieczystości płynnych. Nasza firma ABIS od lat świadczy bardzo szeroki zakres usług asenizacyjnych w Legionowie i okolicach. Jesteśmy przygotowani do każdego zadania, od wywozu nieczystości płynnych, udrażnianie drenaży, czyszczenie kanalizacji, udrażniania rur i monitoring kanalizacji. Zadzwoń 787-331-185

Kompleksowe usługi kanalizacyjne

Zajmujemy się również kompleksową konserwacją i przeglądem kanalizacji sanitarnej i deszczowej na terenie biur, urzędów, szkół, szpitali a także w Twoim domu i na terenie osiedli mieszkaniowych. Każda instalacja kanalizacyjna wymaga konserwacji i monitorowania oraz  sprawdzenie stanu technicznego aby prawidłowo funkcjonowała przez jak najdłuższy czas naszego użytkowania. Pierwszym sygnałem że odpływ w naszych rurach  jest  niedrożny jest spowolniony odpływ wody do kanalizacji. Następstwem zapchanej kanalizacji jest wyciek wody do naszego pomieszczenia i unoszący się brzydki zapach. Do czyszczenia kanalizacji stosujemy najnowszy sprzęt próżniowo – ciśnieniowy  (WUKO) polegający na czyszczeniu sieci kanalizacyjnej przy użyciu wody pod dużym ciśnieniem, dzięki temu wszystkie zanieczyszczenia zostaną dokładnie wypłukane i oczyszczone.

Monitoring kanalizacji w Legionowie

Nasze pogotowie kanalizacyjne w Legionowie świadczy także usługę kamerowania sieci kanalizacyjnych ,która pozwala nam wizualnie ocenić stan w jakim znajduje się instalacja – zalegające zanieczyszczenia, zatory oraz usterki które są przyczyną awaryjnego funkcjonowania kanalizacji.

Udrażnianie kanalizacji i pionów deszczowych

Sprzęt używany przez nasze pogotowie kanalizacyjne jest wysokiej jakości co pomaga bezpośrednio w sprawnej i szybkiej realizacji powierzonego zadania.  Jako pogotowie kanalizacyjne nasze usługi czyszczenia i udrażniania kanalizacji kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i firm. W zakresie naszych usług jest także  udrażnianie pionów kanalizacyjnych i deszczowych, odprowadzających ścieki bezpośrednio do podziemnej kanalizacji lub ogólnospławnej. Przez gromadzenie się liści lub czopów różnego pochodzenia, odpływ kanalizacji jest zapchany i woda płynąca z rynny do pionu spustowego może doprowadzić do przelania i zalania działki lub budynku. Nasze pogotowie kanalizacyjne w Legionowie jest w stanie podołać każdemu zadaniu, zapewniamy kompleksowe i skuteczne wykonanie usługi. Szukasz profesjonalnej pomocy w celu usunięciu awarii w Twoim domu? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 787-331-185.